Anasayfa ürün listesi içeriği

Çiçek Siparişi 

Çiçek Vitrini online çiçek satış sitesi olarak 2010 senesinden beri daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız, gülen yüzlerimiz, hızlı servisimiz, her bütçeye uygun geniş çiçek satış portalımız ile sipariş vermek için Çiçek Vitrini.com u seçmeniz için yeterli nedenlerdir. Çiçek siparişi vermek sitemiz ile o kadar kolay ve pratikdir ki, siparişinizi 4 tıklama ve 29 saniye içerisinde tamamlayabilirsiniz. Sipariş verirken ödeme sayfalarımızda abonelik, üyelik gibi sizi sıkacak gereksiz detaylar yoktur. Üyelik kaydı gerekmeden zahmetsizce siparişinizi verebilirsiniz.

Çiçek Vitrini olarak kategori sayfalarımızda sergilemiş olduğumuz çiçeklerin hepsi kendi tasarımlarımız olup, başka çiçekçilerin yapmış olduğu çiçekler ya da kes kopyala çiçek görselleri değildir. Sitemiz sayfalarından vermiş olduğunuz sipariş görseldeki gördüğünüz çiçek ile birebir aynı şekilde alıcısına teslim edilir. 

Çiçek Vitrini sayfalarındaki çiçekler, günlük gelen taze çiçeklerdir. Sayfalarımızda sergilemiş olduğumuz çiçek görsellerimizdeki çiçeklerin neredeyse tamamı anlaşmalı olduğumuz Avrupa standartlarında üretim yapan seraların çiçekleridir. Bu çiçek seralarının birçoğu ile uzun süredir çalışmaktayız. Bu seralardan gelen günlük çiçekler sayesinde müşterilerimizin vermiş oldukları çiçek siparişleri için 7 gün vazo ömrü garantisi verebilmekteyiz. Taze ve canlılığı olmayan hiçbir çiçeği müşterilerimizin beğenisine sunmayız.

Çiçek Vitrini olarak sayfalarımızdaki ürünlerin fiyatları birçok çiçek satış firmasına göre ucuzdur. Fiyatlarım ızdaki uygunluk ve ürün çeşitliliğimiz sitemizden sipariş vermek için en büyük nedendir. Şikayet sitelerinde adı geçmeyen tek online çiçekçi sitesiyiz. Yukarıda saydığımız açıklamalar online çiçek siparişi vermek için CicekVitrini.com un seçilmesinin başlıca nedenleridir.

İster Kredi Kartı İle İsterseniz Telefon İle Çiçek Siparişi Verebilirsiniz

Çiçek Vitrini sayfalarından beğenmiş olduğunuz bir çiçeğin üzerine gelerek bir tıklama ile çiçek siparişinizi verebileceğiniz gibi, kredi kartınız yok ise ya da kredi kartı ile işlem yapmak istemiyorsanız 0216 291 11 35 no lu telefon numaralarımızı arayarak da müşteri hizmetlerimizden alacağınız yardım ile telefonda sevdikleriniz için en güzel çiçekleri sipariş verebilirsiniz. Çiçek siparişi vermek ve bilgi almak için internet sitemizin iletişim sayfasında bulunan mail adresimizi de kullanabilir, siparişlerinizi ve nasıl ödeme yapacağınızın bilgisini bize mail ile ulaştırabilirsiniz. Kredi kartı ile ya da banka havalesi ile verilen çiçek siparişleri için memnuniyet garantisi vermekteyiz. Memnun kalınmayan çiçek için sipariş vermiş olduğunuz kredi katınıza ya da banka hesabınıza para iadesini Çiçek Vitrini olarak garanti ederiz.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz online çiçek siparişleri İş bankası sanal pos sistemi ile tahsil edilmekte olup, bu sistem dünyanın en güvenlikli ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Çiçek siparişleri esnasında vermiş olduğunuz alıcı ve gönderen bilgisi haricinde hiçbir bilgiye erişimimiz yoktur. Çiçek siparişlerinizde kart mesajınız yazıcıdan otomatik olarak çıkar ve kart üzerinde istemezseniz kesinlikle isminiz görünmez.

Çiçek Vitrini sayfalarından kredi kartı ile sipariş vermenin hem çok kolay hem çok güvenilir olduğunun bilinmesini isteriz. Özel Kişiler Ve Günler İçin Özel Online Çiçek Siparişi İmkanı

İnsanın hayatında birçok özel kişi ve özel gün vardır. Bu özel kişi ve özel günler için o güne hitap eden sevgi dolu çiçekler göndermek gerekir. Çiçek Vitrini sayfalarında hayatınızdaki özel kişiler ve günler için birçok özel ve özenle hazırlanmış çiçek bulabilirsiniz. Kategori sayfalarımızdaki çiçekler insanın hayatında olabilecek özel anlar için hazırlanmış çiçek modelleridir. Mesela; Sevgiliye çiçek sayfamızdaki çiçekler sevgililer günü ya da sevgilisine çiçek göndermek isteyen kişilerin tercih edeceği bir sayfadır. 14 şubat günü en çok tercih edilen bu sayfamızda ki çiçekler genellikle, gül ve lilyum tarzı çiçekler olup, sevgililer birbirleri için bu sayfadan sipariş verirler.

Doğum günü çiçekleri sayfamızdaki çiçekler en çok ilgi gören ve sipariş verilen sayfamızdır. Bu sayfamızdaki çiçekleri yalnızca sevgililer vermez. Herkes sevdiği insana bu sayfadan doğum günü tebriği için çiçek siparişleri verir. Doğum günü çiçekleri sayfamızda ki çiçek çeşitliliği diğer sayfalarımıza göre çok fazladır. Bunun nedeni her kişinin ayrı bir zevki ve beğenisi olmasıdır. Mesala bir ailede kardeşlerden bir tanesi kırmızı gülden hoşlanırken diğer bir kardeş orkide çiçeğini sevebilir ve sevdikleri için bu çiçeği sipariş verebilir. Doğum günü çiçekleri sayfamızda en çok sipariş verilen çiçekler,

  • orkide,
  • gül,
  • lilyum ve
  • buketlerdir.

Bu çiçekler genelde doğum günü için çiçek sipariş verilir.

Anneye çiçek sayfamızdaki çiçekler anneler gününde ve annelerin özel günlerinde gönderim yapılan çiçeklerdir. Bu özel günlerin başında her sene mayıs ayının 2 nci Pazar günü ve doğum günleri gelir. Anneye çiçek sayfamızdan en çok sipariş verilen çiçekler arasında çiçek sepeti, saksı çiçek türleri, kır çiçekleri ve beyaz güldür.

Sevdiklerine Online Ucuz Ve Hızlı Çiçek Gönder

Çiçek Vitrini online çiçek satış sitesi olarak kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizi memnun etmek adına her gün kendimizi biraz daha nasıl geliştiririz diye çaba harcamaktayız. Her geçen gün dağıtım ağımızı büyütmek, ürünlerimizi yenileyerek güzelleştirmek, hızlı teslimat yapabilmek adına caba harcamaktayız. Müşterilerimiz sayfamızdan ürünlerimizin üzerine gelerek sipariş butonunu tıkladıktan sonra sorunsuz işleyen bir çiçek dağıtım ağı oluşturmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin sitemizden ürün seçtikten sonra çiçek gönder dediği andan itibaren çiçek teslim edilinceye kadar aşama aşama bilgi mailleri göndererek çiçeğin durumu teslim zamanı ve teslim alan kişi hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz.

Arama motoruna ucuz çiçek gönder yazan kişiler karşılarına çıkan faiş fiyatlar karşısında şaşırmaktadırlar, Çiçek Vitrini sayfalarındaki çiçek fiyatları gerçekten ekonomik olup, hem hızlı hem de güzel bir çiçek yollayabilirsiniz. Hızlı sipariş dediğinizde karşınıza çıkan çiçekçi sitelerindeki saat aralıklarının birçoğu 6 saat civarıdır. Çiçek Vitrini ile hızlı çiçek gönder dediğiniz anda 2 saat içerisinde teslimatı yapılmak üzere çiçek sipariş verebilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı Çiçek Gönder

Çiçek Vitrini ile İstanbul içi çiçek teslimatı çok kısa sürede yapılabilmektedir. Sayfalarımızdan beğendiğiniz bir çiçek görselinin üzerine gelerek çiçek ile alakalı yazıyı tıklamanız ve sitemizin sipariş teslimat bilgileri kısmında İstanbul’ u seçmeniz İstanbul’ da ki sevdikleriniz için bir çiçek yollamanıza yeterli olacaktır. İstanbul çiçekçi ağımızdaki çiçekçilerin hepsi işlerinde uzun süredir hizmet veren gerçekten ustalaşmış çiçekçilerdir. İstanbul Kavacık’da bulunan çiçek üretim atölyemizden Yakın çevreler için çiçekleri kendimiz teslim etmekteyiz. Bu atölyemize düşen siparişlere ortalama 90 dakikada sipariş teslimatı garantisi vermekteyiz. Sadece bu atölyemiz için değil İstanbul’ un başta Ataşehir, Kadıköy ve Şişli semtleri içinde aynı teslimat süresini garanti edebiliriz. 90 dakika gibi kısa bir sürede çiçek teslimatı yapabilmek birçok çiçekçi için çok zor bir olaydır. Çiçek gönder İstanbul yazıldığı zaman arama motoruna Çiçek Vitrini olarak ilk sayfada yer alan sitemiz ile İstanbul içi hızlı ve ekonomik çiçek yollayabilirsiniz.

İstanbul çiçekçi ağımızdaki çiçekçiler özel günler öncesi hazırlıklarını eksiksiz yerine getirerek özel günlerin sorumluluğu ile kusursuz çiçek teslimatı yaparlar. Günler öncesinden çiçek temini, alt yapı hazırlıkları yaparak o günün iş yoğunluğunu hafifletmeye çalışırlar. Bu sayede özel günlerde çiçeğim gitmedi ya da geç kaldı gibi durumlar yaşanmaz. Bir çok sitede çiçek geç gitti ya da gitmedi gibi şikayetler iyi hazırlık yapılmadığı ya da iyi organize olunmadığı için karşımıza çıkmaktadır.

Özel Günler İçin Özel Çiçek Gönder

Sayfalarımıza amacına ve zamanına uygun çiçek modelleri sergilemeye gayret ediyoruz. Mesela sevgililer günü ya da anneler günü gibi özel bir gün öncesinde o güne hitap eden çiçek modelleri yaratmaya ve satmaya çalışıyoruz. Sevgililer günü için kırmızı gül ve orkide çiçekleri satmaya çalıştığımız gibi anneler günü için o güne hitap eden özel çiçek olarak, saksı çiçekleri ve kır çiçekleri göndermek için uğraşıyoruz. Özel günler öncesinde o günün üretimine ve şartlarına uygun olan özel sayılabilecek çiçekleri tercih etmeye gayret ediyoruz. Temin etmiş olduğumuz çiçekleri en iyi şekilde aranje ederek profesyonel stüdyo ortamında çekim ile sitemizde sergiliyoruz.

Özel günler çiçekçiler için özel hazırlık isteyen zor ama bir o kadar keyifli ve kazançlı günlerdir. Kimi çiçekçi özel gün olmasını istemez iken kimi çiçekçi de özel günlerin gelmesini sabırsızlık ile bekler. Özel günlerin uğraşı ve kazancı büyük olur. Son yıllarda Avrupa da olduğu gibi ülkemizde de özel gün olarak değer kazanan bir gün de kadınlar günüdür. Bundan 10 sene öncesine kadar kadınlar günü sıradan bir gün olarak sayılırken son yıllarda kadınlar günü ülkemizde çok popüler bir gün olmuş ve çiçekçiler anneler günü ve sevgililer gününde olduğu gibi kadınlar günü içinde önceden hazırlık yapmaya başlamışlardır.

8 Mart dünya kadınlar günü için çiçek göndermek dendiği zaman Karanfil ve kırmızı gül ön plana çıkan çiçek çeşitleridir. Kadınlar gününde de diğer özel günlerde olduğu gibi alışıla gelmiş çiçeklerin siparişi ön plana çıkar. İnternetten çiçek satışı yapan çiçekçi firmaları özel günlerden önce temini zor çiçekleri sitelerinde geri plana çekerler. Bunun nedeni görseldeki çiçek ile gönderilecek çiçeğin farklı alıcıya gidip, şikayet sitelerine düşmemektir.

Çiçek bir hediyeye göre özel ve doğal olandır, çiçeğin mutlu etmeyeceği insan yoktur. Birde giden çiçek güzel kokar ve alıcısının sevdiği renk ve canlılıkta ise çiçeğin üstüne özel hediye yoktur. Çiçekler bize tabiat ananın en güzel ve özel hediyesidir. Sizde sizin için özel özel kişilere özel çiçekleri Çiçek Vitrini ile gönderin.