Çiçek Teslimat Şartları
Sevgililer günü, anneler günü, öğretmenler günü vb. özel günlerde belirli bir saatte teslim edilmek üzere çiçek siparişi alınamamaktadır. Özel günlerde bütün çiçek siparişleri gün içerisinde teslim olarak işlem görmektedir.

Çiçek siparişi  verildiği gün, çiçeğin ulaştırılabilmesi için son çiçek siparişi verme saati İstanbul için 18:30 dur. Vermiş olduğunuz çiçek siparişiniz en geç 20:30' a kadar teslim edilebilmektedir.

Saatli çiçek gönderimleri için ( Düğün, Nişan vs .) aynı gün teslimlerde en az 3 saat önceden çiçek siparişi verilmelidir.

İstanbul içi  çiçek gönderimlerinizin birebir aynısının gönderileceğini garanti ediyoruz. . Siparişini verdiğiniz çiçekten memnun kalmazsanız çiçeği iade edebilir veya çiçeğin telafisini talep edebilirsiniz. Vizyonumuz kesinlikle bir defa değil ömür boyu beraber çalışmaktır.

Şehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza 7 iş günü içerisinde iadesi şirketimizin garantisi altındadır.

Çiçek gönderimlerinizde  alıcı adresinde bulunamıyorsa çiçek kapı komşusuna, kapıcı veya varsa görevlilere imza karşılığında teslim edilmekte ve gönderene bilgi verilmektedir.

Çiçek Siparişinin alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk gönderene aittir, hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz.
Çiçek Vitrini İnt. Hiz. AŞ. promosyon mailleri ve özel günlerde  mesaj gönderebilir.