İade Politikası | Çiçek Vitrini

İade Politikası

Ürün İadesi:

Üye girişi yaparak tamamladığınız siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz. Ürünü, Yurtiçi Kargo Müşteri Kodumuz (512304733) ve aldığınız Kolay İade kodu ile 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo şubelerine teslim ederek bize ücretsiz gönderebilirsiniz.

Ürün bize ulaştığında ve gerekli kontroller tamamlandığında size bilgi sunulacaktır. Ürünün incelemesinin ardından iade veya değişim talebinin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi, hesabınıza iletilir. Onaylanan siparişlerin ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişebilir.)

İade Süresi:

İade süresi 14 gündür.

Ürün Değişimi:

cicekvitrini.com üzerinden satın aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun tespit edilirse, değişim yapmaktayız.

Ücret İadesi:

İadesi onaylanan ürünün ödediğiniz ücreti, 6 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişebilir.)

İade Kargo Ücreti:

İade edilecek ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim ücreti alınmamaktadır.

Farklı Kargo İle İade Gönderim:

İade gönderilerinizde, Yurtiçi Kargo haricinde başka bir kargo firmasını tercih ederseniz, bu gönderim ücretini sizin ödemeniz gerekecektir.

Sipariş İptali:

Sipariş iptali için siparişi verdiğiniz andan itibaren en geç 2 saat içinde Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya verildikten veya tarafınıza teslim edildikten sonra, iade prosedürlerini yerine getirerek 14 gün içerisinde iade yapabilirsiniz.

Kurumsal Alışverişler

Kurumsal alışveriş yapan müşterilerimizin iade sürecinde ürünleri iade faturası düzenleyerek göndermeleri gerekmektedir.

Whatsapp   Ara